SEZGİN OTO DÖŞEME VE ORJİNAL KOLTUK AKSESUARLARI

Firmamız 1984 yılında kurulmuş olup her geçen gün artan tecrübesi, kalite politikası, müşteri politikası ve ürün çeşitleriyle ülkemizin seçkin oto döşemecileri ve oto döşeme malzemecileri arasında yer almaktadır.

Başlıca faaliyetlerimiz: Aracınızın iç döşemeleri ile alakalı her çeşit problemin çözümlenmesi ve yine araç içi döşemeleri ile alakalı her türlü malzemenin temin edilmesidir.

Referanslarımız arasında yalnızca ülkemizde değil dünya çapında tanınmış müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz bulunmaktadır.

Misyonumuz;

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak, hizmet ve kalitede sektörün tercih edilen ismi olabilmektir.

Vizyonumuz;

Teknoloji ile birlikte değişen ve gelişen pazar şartlarını üst düzey müşteri memnuniyeti ile yoğurup, kalitede lider ürün ve hizmetlerle bu sektörde büyük adımlar atabilmektir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin, Ve Zamanınızı Ayırdığınızdan Ötürü Teşekkür ederiz…

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Otomotiv Döşemeleri Konusunda Binlerce Çeşit Ürünümüzle Yanınızdayız

HANGİ ALANLARDA HİZMET VERİYORUZ?

Otomotiv ve mobilya döşemelik suni deri, otomotiv tavan kumaşları, otomotiv döşeme kumaşları, yanlık kumaşlar, taban muşambaları, taban lastikleri, keçe çeşitleri, kalınından incesine her tür yumoş halı, çelik, kısacası oto döşeme adına her çeşit ürünün satışı ve satılan her malın montajı firmamız hizmet alanına dahilindedir.

HANGİ MARKALARDA ÜRÜNLERİNİZ VAR?

Firmamızda Mercedes'ten Renault'a kadar tüm markaların yüzlerce çeşit orjinal koltuk döşeme kumaşları, tavan kumaşları, paspas kumaşları, iç döşeme kumaşları mevcuttur. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek istediğiniz marka ve modeli bildirerek uygun parça isteğinde bulunmaktır.

ÖDEME VE GÖNDERİMİ NASIL SAĞLIYORSUNUZ?

Öncelikle ihtiyacınız olan uygun parçayı belirleyerek fiyatlandırıyoruz. Sonrasında ödemeyi hesaplarımıza Havale/EFT yoluyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ürünlerimizi Aras kargo ile ayağınıza kadar gönderiyoruz. Siz de servislerin istediği fahiş koltuk fiyatlarından kurtuluyorsunuz.

REFERANSLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

Firmamız 1984 Yılından Beri Pek Çok Büyük Firma İçin Çözüm Üretmiştir.